KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155083

nr 1715 5083

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Signerad och daterad -74, olja på duk, ramens innermått: 21x24,5, yttermått inklusive ram. 23,5x26,5

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 20:46:09

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson